Главная » Файлы » Книги по стоматологии » Ортопедическая стоматология

Рожко М.М., Михайленко Т.М., Онищенко В.С. - Довідник з ортопедичної стоматології

О книге

Рожко М.М., Михайленко Т.М., Онищенко В.С. - Довідник з ортопедичної стоматології
Рожко М.М., Михайленко Т.М., Онищенко В.С.
Довідник з ортопедичної стоматології
 
Київ: Книга плюс, 2004. — 288 с.
ISBN 966-7619-49-4
djvu (2,38 mb) 
язык украинский
качество - сканированные страницы
 

У довіднику систематизовано матеріал з ортопедичної стоматології, який представлений у 13 розділах. Кожний розділ для зручності роботи побудований за алфавітом. Довідник включає такі розділи: загальні поняття і положення ортопедичної стоматології, методи обстеження хворого в клініці ортопедичної стоматології, підготовка ротової порожнини до ортопедичного лікування, лікування незнімними та знімними конструкціями, ортопедичне лікування у разі захворювань тканин пародонта та СНЩС, лікування дефектів зубних рядів, ускладнених вторинними деформаціями, лікування патологічної стертості твердих тканин зубів, питання щелепно-лицевої ортопедії, ортопедичне лікування у разі часткових дефектів зубних рядів з використанням методів імплантації. Висвітлено питання організації ортопедичної допомоги населенню.
Така побудова довідника дозволяє швидко, без зайвих затрат часу знайти необхідний матеріал з будь-якого питання ортопедичної стоматології.
Для студентів, лікарів-інтернів, магістрантів, аспірантів, клінічних ординаторів, лікарів-ортопедів.

Передмова
Вивчення ортопедичної стоматології — тривалий і непростий процес, що бере початок від основ пропедевтичного курсу в студентські роки і триває протягом усієї лікарської діяльності в системі післядипломної освіти.
Ортопедична стоматологія включає в себе великий обсяг інформації, який стосується таких її основних розділів, як пропедевтика, матеріалознавство, зубне протезування, щелепно-лицева ортопедія.
Пошук необхідної інформації у підручниках з ортопедичної стоматології та монографіях потребує дуже багато дорогоцінного часу як у студентів, так і в лікарів стоматологів-ортопедів.
Нами зроблена спроба створити довідник з ортопедичної стоматології за дещо іншим принципом, порівняно з тими довідниками, що вже існують, де розділ "Ортопедична стоматологія" входить як складова загальної стоматології.
Виділено 13 основних розділів, які охоплюють питання загальних положень ортопедичної стоматології, організації ортопедичної служби, обстеження хворих у клініці ортопедичної стоматології, питання матеріалознавства, клініки та технології виготовлення незнімних конструкцій зубних протезів. Висвітлені основні поняття клініки та проблем протезування знімними конструкціями, щелепно-лицевої ортопедії, захворювань тканин пародонта, скронево-нижньощелепного суглоба, патологічної стертості зубів, вторинних деформацій зубних рядів, імплантації в ортопедичній стоматології.
Для зручності використання кожен розділ побудований в алфавітному порядку, що дозволяє швидко і без особливих зусиль знайти необхідну інформацію з будь-якого питання ортопедичної стоматології як студенту-початківцю, так і досвідченому лікарю стоматологу-ортопеду.
Довідник розрахований на широке коло користувачів: студентів стоматологічних факультетів, лікарів-інтернів, магістрантів, аспірантів, клінічних ординаторів, наукових працівників, практичних лікарів.

Зміст
1. Загальні поняття і положення ортопедичної стоматології
2. Обстеження хворого в клініці ортопедичної стоматології. Методи обстеження
3. Підготовка ротової порожнини до ортопедичного лікування
4. Зубопротезне матеріалознавство
5. Ортопедичні методи лікування хворих незнімними конструкціями зубних протезів
6. Лікування у разі дефектів зубних рядів знімними конструкціями зубних протезів
7. Ортопедичні методи лікування у разі захворювань тканин пародонта
8. Ортопедичні заходи у разі захворювань скронево-нижньощелепного суглоба
9. Етіологія, клініка та ортопедичні методи лікування у разі дефектів зубних рядів, ускладнених вторинними деформаціями
10. Ортопедичні методи лікування у разі патологічної стертості твердих тканин зубів
11. Щелепно-лицева ортопедія
12. Ортопедичне лікування з використанням методів імплантації у разі часткових дефектів зубних рядів
13. Організація ортопедичної допомоги хворим


Размер файла: 2.38 Мб
Добавлен: 11.03.2010, 00:31
Рекомендуем прочесть

Похожие материалы


Описанный материал и ссылка для скачивания найдены в открытых источниках и предлагаются исключительно в ознакомительных некоммерческих целях. Все права на книги принадлежат их авторам, издательствам и иным правообладателям. Для правообладателей
Как бесплатно скачать файлы с depositfiles?
Как открыть (прочитать) pdf, djvu?
Теги: ортопедия, Рожко, учебник, Михайленко, пособие, онищенко
Просмотров: 5485
Всего комментариев: 0