Главная » Файлы » Книги по стоматологии » Ортодонтия

Куроєдова В.Д. - Кишеньковий довідник лікаря стоматолога-ортодонта. Навчально-методичне видання

О книге

Куроєдова В.Д. - Кишеньковий довідник лікаря стоматолога-ортодонта. Навчально-методичне видання
Куроєдова (Куроедова) В.Д., Куліш Н.В., Дмитренко М.І.
Кишеньковий довідник лікаря стоматолога-ортодонта. Навчально-методичне видання

 
Полтава: Верстка, 2008 —180 с. 18 іл.
ISBN 966-7576-64-7
djvu 2,4 Мб
язык украинский 
качество - сканированные  страницы 
 
В даному виданні автори, використовуючи власний клінічний, педагогічний і науковий досвід, послідовно розкривають основні етапи робота лікаря-ортодонта. В роботі над посібником використані фундаментальні і сучасні підручники авторів, які внесли цінний вклад в ортодонтію.
Посібник містить характеристику (морфологічну і функціональну) фізіологічних і патологічних видів прикусу, викладена етіологія зубощелепних аномалій та класифікації патології прикусу, наведені сучасні методи діагностики в ортодонтії (алгоритми антропометричного, фотометричного, морфометричного, рентгенологічного дослідження) і принципи побудови ортодонтичного діагнозу. Проведений аналіз видів ортодонтичного лікування, представлена класифікація ортодонтичних апаратів, детально демонструється обсяг профілактичних заходів у кожній віковій групі. Важливого практичного значення для лікаря-ортодонта набувають знання класифікатора процедур, протоколів надання ортодонтичної допомоги, юридичного порядку атестації та нормативної документації.
Для покращення сприйняття інформації видання ілюстровано малюнками, схемами, таблицями
Ми сподіваємося, що наш посібник буде корисним як досвідченим лікарям-ортодонтам у повсякденній клінічній роботі, так і лікарям-інтернам і студентам, які починають вивчати ортодонтію.
Всі зауваження і побажання автори приймуть з вдячністю.


Размер файла: 2.41 Мб
Добавлен: 03.07.2013, 22:19
Рекомендуем прочестьОписанный материал и ссылка для скачивания найдены в открытых источниках и предлагаются исключительно в ознакомительных некоммерческих целях. Все права на книги принадлежат их авторам, издательствам и иным правообладателям. Для правообладателей
Как бесплатно скачать файлы с depositfiles?
Как открыть (прочитать) pdf, djvu?
Теги: справочник, Довідник, ортодонтия, Куроедова
Просмотров: 3462
Всего комментариев: 0